Menu Zamknij

Centrum Testowe Salomon & Atomic - StawarSki

Przyjdź i przetestuj najnowsze narty marki Salomon oraz Atomic!

Jeżeli szukasz najnowszych topotych modeli nart Salomon lub Atomic, znajdziesz je właśnie u nas! Modele takie jak Salomon S/Force, S/Race, S/Max, Atomic Redster X7, X9, S7, S9, G7, G9 i wiele innych znajdziesz w naszym centrum testowym StawarSki rent & service.

Stoisz przed dezycją kupna nart, ale nie wiesz, które byłby dla Ciebie idealne? Przyjdź i sam sprawdź, która narta jest najlepsza dla Ciebie i nie kupuj w ciemno!

Jeżeli chcesz po prostu wypożyczyć najlepszy możliwy sprzęt i zmieniać go dowolnie na różne modele (narta gigantowa, slalomowa, all mountain) to dobrze trafiłeś! Za cenę wypożyczenia możesz dowolnie wybierać spośród dostępnych modeli.

Możliwe jest również wypożyczenie dedykowanych twardszych butów narciarskich.

Jeżeli szukasz konkretnego modelu i chcesz mieć pewność jego dostępności, zadzwoń do nas, a my sprawdzimy czy jest w danym dniu możliwy do wypożyczenia. Sprawdź zakładkę rezerwacja sprzętu, tam dowiesz się wszystkich cennych informacji.

Aby sprawdzić nasz adres, zobaczyć mapkę i dowiedzieć się jak trafić do naszego centrum testowego w Zakopanem, kliknij w zakładkę kontakt.

 

narty Salomon Zakopane
narty Salomon Zakopane
narty Salomon Zakopane
narty Salomon Zakopane