Menu Zamknij

Wkładki Sidas narciarskie, ski tour Zakopane

Wkładki narciarskie są bardzo ważnym dodatkiem do butów narciarskich i skitourowych. Oryginalne, dawane przez producentów są tworzone pod każdą stopę. Jak wiadomo, każda osoba ma inną stopę dlatego powinno dobierać się wkładki narciarskie indywidualnie do potrzeb każdego klienta.


Sidas to franuski producent wkładek, światowy lider na rynku rozwoju technologii poprawy komfortu użytkowników obuwia sportowego, w tym butów narciarskich oraz skitourowych. Początki działaności firmy sięgają lat 70 ubiegłego wieku. Kliknij tutaj, a zostaniesz przekierowany do oficjalnej strony Sidas.pl. Znajdziesz tam dodatkowe informację dot. produktu oraz firmy.

Wkładki narciarskie / ski-tourowe to podstawa podczas procesu bootfittingu. Dobrze dobrane potrafią skutecznie:

  • wyeliminować luz / luzy w bucie,
  • ustabilizować stopę, zapobiec unoszeniu się pięty
  • zwiększyć komfort oraz zmniejszyć zmęczenie podczas jazdy
  • wyeliminować punkty nacisku na kostkach, kości łódkowatej, bólu dużego palca


Wkładki Sidas, które można dostać u nas w Centrum Testowym StawarSki – rent & service, dzięki dodatkowej ochronie termicznej od spodu idealnie nadają się do butów narciarskich oraz ski tourowych.

Nasz serwis bootfitterski oraz pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dobór odpowiednich wkładek to tylko część całego procesu zwanego bootfittingiem. Polega on na odpowiednim dopasowaniu butów narciarskich, skitourowych do potrzeb klienta, jego stopy i wyeliminowaniu obtarć, punktów nacisku, luzów w bucie, podnoszeniu się pięty.

Sewisant, bootfitter dobiera odpowiednie środki aby pomóc klientowi, przyjdź sam i przekonaj się czym tak na prawdę jest cały proces bootfittingu!

Dla kogo są przeznaczone wkładki narciarskie / skitour Sidas ?

Wkładki narciarskie oraz ski tourowe Sidas, które można dostać w naszym Centrum Testowym StawarSki – rent & service w Zakopanem, przeznaczone są dla wszystkich miłośników sportów zimowych czy to narciarstwo alpejskie czy skitourowe.

Skutecznie stabilizują stopę w bucie elimunując przy tym wszelkie luzy. Dzięki odpowiedniemu podparciu stopy na wysklepieniu podłużnym, eleminują punkty nacisku w okolicach kostek, kości łódkowatej, palcach.

Która wkładka narciarska / ski tourowa jest odpowiednia dla mnie?

Występuje wiele różnych rodzajów wkładek narciarskich, ski tourowych. Jeżeli chcesz, aby wkładki były dobrze dobrane, przyjdź do naszego punktu Centrum Testowe StawarSki – rent & service. Nasi serwisanci, bootfiterzy pomogą w doborze odpowiedniej wkładki do indywidualnych potrzeb klienta. Odpowiedzą również na pytania i wyjaśnią dokładnie na czym polega proces bootfittingu.

Wkładki skitourowe, a obtarcia, unosząca się pięta, luz w bucie, nacisk na kostki, palce.

Jeżeli podczas chodzenia na skitourach buty Cię obcierają, pięta się unosi, podczas zjazdu czujesz luz w bucie (stopa “lata na prawo i lewo”) lub występuje ucisk w okolicy kostki, kości łódkowatej, palców zdecydowanie potrzebujesz ustablizować stopę, wypełnić miejsce w bucie!

Przyjdź do naszego punktu w Zakopanem, a my dobierzemy odpowiednie środki aby ustabilizować stopę oraz przy tym pomóc w problemie.

Jak trafić do naszego punktu?

Jeżeli nie możesz trafić do naszego Centrum Testowego, wypożyczalni oraz serwisu sprawdź zakładkę “kontakt”, lub kliknij tutaj, a zostaniesz przekierowany do strony z danymi adresowymi, mapą google, numeru telefonu.

Wkładki Sidas można również kupić w naszym sklepie Salomon Zakopane, mieści się w Centrum Handlowym Krupówki 40, na 1 piętrze.

Po więcej informacji oraz aktualności śledź nasz profil na facebooku, instagramie oraz google! Publikujemy tam najnowsze posty dotyczące naszego punktu oraz oferowanych przez nas usług!