Menu Zamknij

Wypożyczalnia nart i snowboardów Zakopane – StawarSki

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem sprzętu narciarskiego w Zakopanem to dobrze trafiłeś! Nasza wypożyczalnia nart działa nie przerwanie od 2001 roku, od ponad 20 lat staramy się świadczyć jak najlepsze usługi dla naszych klientów.

Jakie narty można u nas wypożyczyć?

Nasza wypożyczalnia bazuje głównie na nartach Salomon oraz Atomic. To własnie te dwie marki można u nas dostać. Narty, które można u nas wypożyczyć pochodzą bezpośrednio od producenta, nie znajdziecie u nas nart „z drugiej ręki”. Nasza wypożyczalnia non stop się rozwija, co roku wymieniając starszy sprzęt na nowesze modele.

Czy można wypożyczyć narty dla dziecka?

Oczywiście! W naszej ofercie znaleźć można duży wybór dziecięcych nart idealnych dla początkujących małych narciarzy! Dla bezpieczeństwa dzieci w skład kompletu oprócz nart, kijów i butów do 16 roku życia dodajemy kask gratis. To bardzo ważne aby jazda na nartach była bezpieczna i nie prowadziła do niechcianych kontuzji.

Co wchodzi w skład zestawu narciarskiego?

W skład podstawowego zestawu narciarskiego (narty powyżej 130 cm długości) wchodzi:

Narty

Buty narciarskie

Kije

Kask można wynająć za dodatkową opłatą. Wyjątkiem są osoby do 16 roku życia, wtedy kask narciarski jest dodawany gratis do zestawu.

Zestaw narciarski dla dziecka (narty poniżej 130cm długości):

Narty

Buty narciarskie

Kije

Kask

Czy w Państwa punkcie można wypożyczyć snowboard?

Jak najbardziej! Nasza wypożyczalnia oferuje również komplety snowboard. Wszystkie deski, które można znaleźć w naszej wypożyczalni snowboard pochodzą prosto od francuskiego producenta – Salomon.

Snowboard:

-Deska snowboard

-Buty

Dla osób poniżej 16 roku życia kask gratis.