Kolejna witryna oparta na WordPressie

Centrum Testowe StawarSki - wypożyczalnia nart Zakopane

BootFitting Zakopane

Bootfitting to szybki sposób termicznego dopasowania butów narciarskich do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki termoformowaniu, który jest głównym elementem całego procesu bootfittingu możliwe jest wyeliminowanie punktów nacisku, które są częstym powodem dyskomfortu.

Zapewnienie lepszej stabilizacji i wsparcia stopy w trakcie jazdy, a także zwiększenie komfortu podczas zakładania oraz ściągania buta. Bootfitting gwarantuje również zwiększoną kontrolę i responsywność w jeździe na stoku tak ważną dla każdego poziomu umiejętności narciarskich.

Odbarczanie butów narciarskich

Odbarczanie butów narciarskich odnosi się do modyfikacji buta w celu dopasowania i poprawy komfortu. Buty narciarskie muszą idealnie pasować do stopy narciarza, aby zapewnić maksymalną wydajność i komfort. W przypadku punktów ucisku, nieprawidłowego dopasowania lub dyskomfortu, wiele osób decyduje się na odbarczanie butów.

 

Dopasowywanie butów narciarskich

Dopasowywanie butów narciarskich polega na indywidualnym dostosowaniu buta do kształtu stopy narciarza. Proces ten uwzględnia nie tylko długość i szerokość stopy, ale także jej specyficzne cechy, takie jak wypukłości, wgłębienia czy ewentualne deformacje. Dzięki temu but narciarski staje się jak druga skóra, co znacząco poprawia komfort jazdy.