Kolejna witryna oparta na WordPressie

Centrum Testowe StawarSki - wypożyczalnia nart Zakopane

Wypożyczalnia górska dla grup zorganizowanych

Witamy na stronie naszej wypożyczalni górskiej, specjalizującej się w obsłudze grup zorganizowanych! Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla kolonii, wycieczek, wyjazdów biznesowych, szkoleń oraz innych eventów. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do różnorodnych potrzeb, dzięki czemu zapewniamy sprzęt najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta

Narty

Snowboard

Odzież

Skitour

Splitboard

Sprzęt górski

Współpraca

Nasza wypożyczalnia znajduje się w centrum Zakopanego, 200 metrów od stoku narciarskiego „Nosal”. W bliskim sąsiedztwie Kuźnic.

Numer telefonu: 18 20 115 05

Adres: 34-500 Zakopane ul. Balzera 14

Otwarte 7 dni w tygodniu:

  • poniedziałek – czwartek: 08:00 – 18:00
  • piątek – niedziela: 08:00 20:00

Istnieje również możliwość umówienia się indywidualnie na inną godzinę, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem większej ilości sprzętu dla swojej grupy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Oferujemy możliwość dowozu sprzętu na terenie Podhala, w tym Zakopanego, Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zakopane

Szkoły górskie i narciarskie

Współpracujemy z renomowanymi szkołami górskimi i narciarskimi, takimi jak Skitourowe Zakopane oraz Szkoła Górska 5+. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym klientom dodatkowe korzyści i wsparcie podczas organizowanych przez nich wyjazdów. Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych partnerów, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Wkrótce umieścimy ich logotypy na naszej stronie.

Skontaktuj się z Nami

Jeśli jesteś organizatorem szkoleń, eventów, wyjazdów i szukasz stałego, doświadczonego partnera do dalszej współpracy, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi dostarczyć sprzęt i wsparcie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dzięki naszej elastycznej ofercie, indywidualnym wycenom oraz możliwości dowozu sprzętu, jesteśmy idealnym wyborem dla każdej grupy zorganizowanej planującej zimowe aktywności w Tatrach. Zapraszamy do współpracy!

wypożyczalnia nart zakopane
wypożyczalnia nart zakopane
wypożyczalnia nart zakopane
wypożyczalnia nart zakopane